JĘZYK ANGIELSKI dla sekretarek, asystentek i recepcjonistek
Kurs języka angielskiego dla sekretarek, asystentek  i recepcjonistek powstał z myślą o wszystkich osobach pracujących w recepcjach, sekretariatach i asystujących dyrektorom, prezesom  czy managerom wielu korporacji oraz firm lokalnych, które chcą podwyższać swoje kompetencje lingwistyczne. Sekretarka,  asystentka i recepcjonistka to wizytówka firmy i pierwsza osoba w kontakcie z klientami zagranicznymi. Pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze. Dlatego płynna komunikacja w języku obcym jest ogromnym atutem, ale też niezbędnym narzędziem pracy sekretarek,  asystentek i recepcjonistek. 
Oferujemy 120-godzinny kurs, który pozwoli udoskonalić lub rozwinąć to podstawowe narzędzie pracy przedstawicielek firm i  dostarcza kluczowych umiejętności językowych: techniki rozmawiania przez telefon, obsługa klientów i reklamacji, obsługa pisemnej korespondencji biznesowej, ogólne słownictwo biznesowe, wiadomości i wydarzenia bieżące
Zapewniamy wykwalifikowanego lektora oraz profesjonalizm, rzetelność i gwarancję satysfakcji. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w wymiarze 3 godzin lekcyjnych, w godzinach popołudniowych.
Formularz zgłoszeniowy
Skontaktuj się z nami
Infolinia
800 000 230
63 243 77 05
63 249 39 06
PON - PT
8:00 - 15:30